Zimné záhrady


CINTRO®

 • Elegantne zakrivená strecha

 • Cintro ® je strešný systém, ktorý je vhodný pre ohýbané konštrukcie, napríklad pre zastrešenie ochozov, chodníkov alebo prístreškov. Systém bol špeciálne vyvinutý pre architektonické riešenie ohýbaných striech. Možnosti uplatnenia sú početné a systém môže byť použitý aj pre ľahké strechy. Konštrukcia zo systému Cintro dáva streche elegantný a ucelený vzhľad. 
  Systém Cintro môže byť zasklený rôznymi typmi skla vrátane vrstveného, akrylátovými či polykarbonátovými doskami. Systém ako taký je ideálny pre aplikácie, kde je požadovaný dostatok denného svetla.
 


CONCEPT ROOF® 120

 • Zimná záhrada Vašich snov

 • Concept Roof ® 120 je vysoko izolovaný strešný systém, ktorý ponúka širokú škálu štýlov a strešných konfigurácií tak, aby dokonale zodpovedal Vašim predstavám o zimnej záhrade. Výberom jedného zo štýlov Functional, Orangerie alebo Renaissance dodáte zimnej záhrade štýl presne podľa Vašich predstáv. Esteticky úplne dokonalého riešenia je možné dosiahnuť integrovaným osvetlením. 
  CR 120 spĺňa vysoké požiadavky na tepelnú izoláciu a je tak možné ho kombinovať s vysoko izolačnými systémami pre okná, dvere, posuvné a zhrňovacie systémy. Navyše je tento systém navrhnutý tak, aby umožňoval konštrukcii zimnej záhrady či svetlíka buď ako prístavbu alebo samostatne stojaca konštrukciu. Možná je aj integrácia plochého strešného okna "Flush roof window", ktoré môže byť v prípade potreby ovládané elektricky.
 


PARALLEL ROOF® 100

 • Vonkajšie zastrešenie

 • Parallel Roof ® 100 je nezateplený strešný systém vhodný pre zimné záhrady, prístrešky či zastrešenie terás. Systém PR 100 môže ponúknuť aj riešenie pre zvýšené konštrukčné požiadavky. Toto riešenie závisí na konkrétnych požiadavkách, ako sú zaťaženia snehom a vlastnou váhou bez použitia oceľových výstuh.
 


THERMO ROOF® 200

 • Užite si slnko

 • Thermo Roof ® 200 je tepelne izolovaný systém pre zimné záhrady, ktorý ponúka širokú škálu strešných zostáv. V závislosti na návrhu zimnej záhrady môže byť konštrukcia strechy optimalizovaná tak, aby dokonale vyhovovala Vašim potrebám. Interiérová strana konštrukcia má minimalistický vzhľad. Pre dokonalý vzhľad Vašej zimnej záhrady sú na výber zo tri pohľadové varianty; Renaissance, Functional a Ellipse. 
  Okrem toho systém TR 200 umožňuje použitie zapusteného strešného okna "Flush roof vent", ktoré môže byť v prípade potreby elektricky ovládané. V prípade požiadavky na lepšie tepelné vlastnosti možno vďaka unikátnej koncepcii zasklievanie použiť aj trojskla. TR 200 má krokvy, ktoré nesú nielen váhu trojsklách, ale tiež veľké zaťaženie od snehu. 
  Tepelná izolácia tohto strešného systému v kombinácii s oknami, dverami, posuvnými alebo skladacími dverami robí zo systému TR 200 ideálny prístavbu k Vášmu domu.