Concept patio® 155

  • Prepracovaná kvalita a izolácia

  • Concept Patio ® 155 je prvotriedny izolovaný posuvný a zdvižne posuvný systém, navrhnutý pre vytvorenie maximálnych presklených plôch v kombinácii s vysokým komfortom. Systém princípom izolácie dokonale nadväzuje na okná a dvere CS 77 a CS 86-HI. 
    Systém CP 155 má tiež vysoko izolovanou variantu, ktorá je vďaka dosiahnutie ešte lepších izolačných hodnôt vhodná pre použitie v nízkoenergetických budovách. Variant CP 155 s jednou koľajnicou dokonca dosahuje hodnôt potrebných pre získanie švajčiarskeho certifikátu Minergie. 
    Posuvný systém CP 155 je dostupný v mnohých rôznych spôsoboch otvárania, s nízkym prahom potom ponúka riešenie pre lepšiu prístupnosť budovy. Možnosť voľby automatického ovládania potom zaručuje maximálny komfort. 
    Zdvižne posuvný systém "Lift and slide" umožňuje vytvorenie presklených dverí s extrémnymi rozmermi a hmotnosťou až 400 kg. Systém CP 155 tiež ponúka estetickú, pohľadovo minimalistickú stredovú časť. Okrem toho môžu byť dvere zo systému CP 155 v súlade s bezpečnostnou triedou odolnosti proti vlámaniu 2 a ponúka tak bezpečné a spoľahlivé riešenie.