Fasádne systémy  • Trespa ® Meteon ® prináša presvedčivé estetické a takmer neobmedzené možnosti dizajnu s rôznymi farbami, rytmu a hĺbky pre budúce generácie architektonických obvodových plášťov. Panely môžu byť použité samostatne, alebo v kombinácii s inými materiálmi, vytvoriť úžasné fasády.
  • Trespa ® Meteon ® sú dekoratívne kompaktné  vysokotlakové lamináty (HPL) s integrovaným povrchom, vyrobené pomocou Trespo unikátnej in-house technológie, využívajúce elektrónové zväzky.
     Vytvrdnutie (EBC) a suché tvárnenie (DF). Zmes až 70% na báze dreva vlákien a teplom tvrdnúcich živíc, vyrobené za vysokých tlakov a teplôt.  Aplikácia poskytuje vysoko stabilný, hustý panel s dobrou pevnosťou a dlhodobou životnosťou.
 


  • Je to práve úroveň kvality, ktorá umožňuje nábytku aj ďalším prvkom z materiálu kompaktných dosiek FunderMax, aby dobre vyzerali aj po mnohých rokoch.
  •  Funder Max vyrába v Rakúsku vďaka najnovším technológiám a najvyšším štandardom produkty v súlade so životným prostredím a ekologickou likvidáciou odpadu. Kompaktné dosky FunderMax teda neobsahujú žiadne škodlivé látky, neznečisťujú životné prostredie, sú vhodné aj pre použitie vo väčšine citlivých aplikácií, ako je napr zdravotníctvo.
  • Možnosti navrhovaní dekorov na zákazku (individuálne dekory), rovnako ako možnosť ohýbať špeciálny panely (Compactforming), otvárajú takmer neobmedzené tvorivé možnosti.
  • Tieto výrobky spĺňajú najprísnejšie normy: prispievajú k žitia aj prácu v inšpirujúcim a zdravom životné prostredie. Využite mnohých možností s kompaktnými doskami FunderMax!