Hi-Finity


 • Ultratenký dizajn posuvných dverí Hi-Finity vytvára veľké presklené plochy s ľahkým a elegantným vzhľadom. Tieto transparentné posuvné dvere dokonale spojí interiér Vášho domu s vonkajším prostredím. 
  Napriek minimalistickým rámom disponuje tento systém vysokou pevnosťou a umožňuje použitie skiel s hmotnosťou až 500kg. V kombinácii s vysoko izolačnými schopnosťami a minimalistickým vzhľadom je Hi-Finity ideálny systém posuvných dverí pre požiadavky súčasnej architektúry. 
  Vďaka integrácii hliníkových rámov do stien, podlahy a stropu vytvára sklenené plochy minimalistický dizajn spájajúcej interiér s exteriérom. 
  Dizajnovým prvkom Hi-Finity je tiež samotná rukoväť dverí, ktorá má štíhly a elegantný vzhľad. Vďaka kombinácii materiálov nosnej a dotykové časti s ňou možno veľké posuvné plochy ľahko ovládať. 
  Pre zaistenie najvyššej úrovne komfortu možno použiť úplne skryté elektrické pohony, ktoré ovládajú krídla automaticky stlačením tlačidla na stene alebo diaľkovom ovládači. 
  Veľké presklené plochy sú v súlade s tepelnou účinnosťou a pocitom pohodlia. Hi-Finity je k dispozícii v prevedení s dvojsklami aj trojsklami, čo prináša vysoké tepelno izolačné hodnoty. 
  Koncept uzamykacieho mechanizmu dodáva dverám Hi-Finity vysokú úroveň bezpečnosti. V kombinácii s vrstveným sklom majú odolnosť proti vlámaniu triedy RC2.