REYNAERS

  • Reynaers Aluminium je popredným európskym špecialistom vo vývoji inovatívnych a udržateľných riešení pre hliníkové okná, dvere, fasády, posuvné systémy, zimné záhrady a slnolamy. Reynaers tiež kladie veľký dôraz na úsporu energie a ochranu životného prostredia.
  • Vedľa širokej škály štandardných riešení, vyvíjame tiež riešenia šité na mieru jednotlivým odvetviam - od rezidenčných po komerčné a priemyselné projekty. Naše vysoko kvalitné systémy vždy spĺňajú najprísnejšie nároky na komfort, bezpečnosť, architektonické riešenie a využitie energie.
  • Reynaers nie je len dodávateľom, ale aj cenným partnerom pre architektov, spracovateľov, projektantov, koncových užívateľov a firmy zaoberajúce sa solárnymi systémami. Spoločnosť bola založená v roku 1965 a v súčasnej dobe zamestnáva viac ako 1.500 zamestnancov v 37 krajinách sveta, vyváža do viac ako 60 krajín na 5 kontinentoch. Spoločnosť s hlavným sídlom v meste Duffel v Belgicku dosiahla v roku 2011 obrat vo výške 300 miliónov eur (26.000 ton hliníka).