Curtain Wall® 50


  • Neobmedzená tvorivé sloboda a maximálnu priepustnosť svetla 

  • Curtain Wall ® 50 je fasádny a strešný systém s pohľadovou šírkou profilov 50 mm, ktorý ponúka neobmedzenú tvorivú slobodu a maximálny priechod svetla. Ako taký je systém CW 50 k dispozícii v niekoľkých dizajnových variantoch a typoch zasklenia a tiež v rôznych technických variantoch pre dodržanie požiadaviek napr na požiarnu odolnosť či úroveň tepelnej izolácie. 
    Systémové varianty ponúkajú riešenie ako pre exteriér, tak pre interiér budovy. Zasklievacia varianty pokrývajú škálu od štandardných prítlačných líšt cez nízke lišty až po štrukturálne zasklenia. 
    Rozsiahly sortiment profilov CW 50 spĺňa všetky požiadavky súčasnej architektúry. S ohľadom na energetické vlastnosti ponúka riešenie v rôznych úrovniach, umožňuje použitie trojsklá a možno ho využívať aj pre pasívne a nízkoenergetické stavby. Okrem toho môžu byť do fasády včlenené rôzne typy otváravých prvkov, výklopných alebo paralelne výsuvných okien "POW". Pre strešné konštrukcie zo systému CW 50 možno využiť zapustené strešné okno "Flush roof vent".